Новини » Економіка 6 березня, 2019, 22:10
На туристичній виставці у Берліні Україну представляють шість шкіл

На Міжнародній туристичній виставці – ITB-2019, що відкривається 6 березня в Берліні, Україна представлена рядом міст і компаній.

Про це повідомляє Укрінформ.

«На стенді консолідовано 6 міст: столиця Київ, Львів, Одеса, Харків, Чернівці та Дніпро, а також 10 комерційних компаній», – розповіла агентству Дарина Сонячна, голова Київської туристичної асоціації, яка є власником і консолідуючим ядром українського стенду цього року.

Порівняно з минулим роком стенд удвічі менший – близько 50 кв. м. (у 2018 році було 110 кв. м.).

«Виставка була дуже складною за організаційними моментами», – визнає голова департаменту туризму Київської міської державної адміністрації (КМДА) Антон Тараненко. Проблема була в проведенні тендерів, в результаті Мінекономіки не змогло вибрати компанію-організатора. Врятував становище Київ.

Проте, за дизайном вдалося зробити «стандартний європейський формат, мінімалістичний», – зазначає Тараненко. Організатори постаралися зробити його світлим – "Україна сьогодні являє собою чистий, білий, відкритий для інвестицій і комунікацій туристичний напрямок, але зі своїми відомими вже «якорями», – пояснює представник КМДА. Бренд UkraineNow одразу вказує на те, куди потрапили відвідувачі.

Виставка ITB – найбільша подібна у світі – проходитиме з 6 по 10 березня. Участь у ній беруть понад 10 тисяч компаній і 181 країни. Очікується, що її відвідають близько 170 тисяч осіб, з них 110 тисяч – фахівці. В рамках експо проходить найбільший у світі спеціалізований конгрес у сфері турбізнесу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 22:35 :02