Львівські лікарі та медсестри хочуть ночувати у будівлі Міської ради

Фото: city-adm.lviv.ua

Львівські медсестри, санітарки та лікарі Комунальної третьої і п'ятої стоматологічних поліклінік заявили, що ночуватимуть у Львівській міській раді.

Про це йдеться у повідомленні від представників поліклінік.

«Таке рішення медики прийняли після того, як на засіданні колегії Львівської міської ради не було внесено в порядок денний сесійного засідання питання про виплату заборгованої зарплати лікарям», – кажуть вони.

«Чиновники нас знову здурили. Минулого тижня, під час пікету, з нами спілкувався пан Євген Бойко, який пообіцяв, що буде призначено уповноважену особу від міської ради, яка спільно з нами розробить дорожню карту виплати заборгованої зарплати і 7 березня це питання розглянуть на сесії. Жодної зустрічі, жодного рішення за цей час не прийнято», – повідомила голова профспілкової організації Комунальної третьої стоматологічної поліклініки Надія Тацій.

Відтак медичні сестри, санітарки і лікарі після засідання колегії вирішили ночувати у великій сесійній залі міської ради. У однієї з санітарок стався гіпертонічний криз, до неї викликали швидку допомогу.

«Завтра зранку будемо звертатися до депутатів! Є 186 судових рішення про виплату нам зарплати. Але для Міської ради закон нічого не важить. Якщо нас і далі не будуть чути, будемо вдаватися до радикальних дій», – зазначають учасники протестної акції.

Додамо, У Львові стоматологи захопили сесійну залу Міської ради.Loading...