Новини » Львів 6 березня, 2019, 14:58
ЛМР запланувала на 2019 рік ремонт 24 дитячих майданчиків

В 2019 році у Львові планують відремонтувати 24 дитячі майданчики, на що міська влада виділила вісім з половиною мільйонів гривень.

Про це сьогодні, 6 березня, повідомив під час брифінгу директор ЛКП «Спортресурс» Ігор Самотій, інформує кореспондент IA ZIK.

Також Ігор Самотій поінформував, що наразі активно реконструюють старі спортивні та дитячі майданчики у різних районах Львова, адже за декілька місяців відкриють як мінімум п’ять відремонтованих. Зокрема, нещодавно відкрито дитячу локацію на вулиці Чорноморська, 12. Вартість робіт становить 500 тисяч гривень.

«Дитячий майданчик на Чорноморській, 12 особливий: він має гумове покриття, тобто абсолютно безпечний для дітей. Цим ремонтні роботи не завершуються. Наступним етапом реконструкції майданчика стане встановлення додаткового освітлення та відновлення фасадів навколишніх будинків, аби створити гарне дозвілля для малюків та їхніх батьків», – розказав Ігор Самотій.

Як зазначає директор підприємства, до ЛМР надійшло понад 300 звернень з проханням відремонтувати дитячі та спортивні майданчики, через що, власне, міськрада не в змозі зайнятися всіма одразу.

Ігор Самотій додав, що в пріоритеті ті майданчики, які знаходяться в локаціях з найменшою їхньою кількістю у районі.

За кілька місяців очікується відкриття ще п’яти спортивних майданчиків:

  • на вулиці Винниченка, 4 – скейт-майданчик;
  • на вулиці Винниченка, 4 – баскетбольний майданчик з полівініловим покриттям, трибунами, вуличними тренажерами;
  • на вулиці Марка Вовчка, 3 – мульфункційний майданчик з вуличними тренажерами, зоною для «Street Workout» та полем для гри у футбол та баскетбол з поліуретановим покриттям;
  • на вулиці Медової Печери, 7-9 – міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям;
  • на вулиці Ковельській, 67 – міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 03:39 :00