live

Класний хлопець, який нічого не пропонує, – політичний експерт Васильєв про Зеленського

ZIK

Молодь не оцінює, що Зеленський може запропонувати країні, вона лише вважає його класною особистістю. Водночас, він наразі нічого і не пропонує.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Дмитро Васильєв.

Пан Васильєв вважає, що молодь дивиться на Володимира Зеленського, як на дуже класного хлопця, актора, відому особистість, цікавого хедлайнера і тому підтримують його на емоційному рівні.

«Вони не оцінюють, що він насправді може запропонувати країні, хоча він поки що нічого і не пропонує. Вони не оцінюють того, як країна може протидіяти зовнішній агресії та іншим внутрішньополітичним, соціальним та економічним викликам. Вони його оцінюють просто як прикольну молоду особистість», – зазначив Васильєв.

За його словами, соціологічні дослідження – це добре, але що насправді буде відбуватися в день голосування – може дуже сильно відрізнятися. Зокрема він сумнівається, що більшість молоді, яка є ключовим виборцем Зеленського, прийде на виборчу дільницю і поставить галочку.

«Але хто є сьогодні молодь? Молодь – це люди, які постійно з гаджетами, вони звикли робити покупки, знаходити інформацію і приймати рішення одним кліком на комп’ютері або смартфоні, тому для них піти і ручкою поставити галочку – це принципово інша річ. А тим паче, коли потрібно буде очікувати своєї черги для того, щоб взяти бюлетень і піти проголосувати», – пояснив експерт.

Нагадаємо, експерт із PR Сергій Дідковський вважає, що штаб Зеленського намагається вийти на південно-східного виборця.Loading...
Loading...
Loading...