Кандидат у президенти Юрій Тимошенко: Я хочу вийти у другий тур і перемогти Порошенка

Юрій Тимошенко. ЗІК

Кандидат у президенти України Юрій Тимошенко прокоментував скандал з нібито намаганням його підкупити, щоб він зняв свою кандидатуру з виборів.

Юрій Тимошенко у коментарі BBC News Україна заявив, що на нього почали виходити з різними пропозиціями відразу після того, як зареєструвався кандидатом в президенти. Всього він нарахував 12 таких спроб, та не назвав жодних прізвищ.

«З одного боку, вони намагалися мене залякати на смерть, з іншого – починають пропонувати золоті гори, аби зійти зі шляху, поступитися іншим. Я не хочу називати зараз жодних прізвищ, адже все в інтересах слідства. Це Верховна Рада і люди, які зі мною в одній колонній залі Верховної Ради, вони ж дуже добре все знають», – розповів він.

За словами політика, побачивши, що залякування не працюють, почалися спроби його «підкупити». «Коли в останні дні тиск, погрози і залякування стали нестерпними, і коли мова пішла про реальні гроші, я подумав, що нашій державі гроші дуже потрібні», - зазначив пан Тимошенко.

Він уточнив, що «ці» люди намагалися вийти на його оточення та почали пропонувати гроші помічникам. «Цих людей вели декілька днів, всі перемовини від А до Я зафіксовано, тому я не думаю, що в них буде шанс ухилитися», – додав він.

Він стверджує, що з розмов, які мають у своєму розпорядженні слідчі, можна чітко зрозуміти, в чиїх інтересах ці люди діяли.

«Я думаю, що вони просто боялися, що я можу надто вагомо набрати тих відсотків і забрати не 0,5 – 1%, а може 3, 5% і більше у когось. Хоча я йшов виключно заради того, щоб перемагати, я буду йти до кінця, мене не знімуть навіть за великі гроші і ви вже це зрозуміли. І я, щонайменше, хочу вийти у другий тур, хочу вийти з Петром Олексійовичем і перемогти його у другому турі», – сказав він.

Нагадаємо, напередодні генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що правоохоронці затримали зловмисників, які пропонували кандидату у президенти України Юрію Тимошенку 5 мільйонів гривень, щоб той зняв свою кандидатуру.

У свою чергу, екс-народний депутат Верховної Ради Віктор Уколов заявив, що хабар Юрію Тимошенку міг пропонувати представник Юлії Володимирівни Тимошенко.

Читайте більше новин: про кандидатів у президенти 2019

Додамо, ЦВК зареєструвала Юрія Тимошенка як самовисуванця.

У травні 2014 він був гвардійцем Першого батальйону оперативного призначення імені генерала Кульчицького Національної гвардії. Пізніше обрався до парламенту від партії «Народний фронт».

У січні 2019 – після того, як він заявив про намір балотуватися в президенти, – його виключили з цієї політсили.

Читайте також: Ще один кандидат у президенти зняв свою кандидатуру

Loading...