Новини » Світ 6 березня, 2019, 18:20
Данія ухвалить рішення щодо «Північного потоку-2», зважаючи на агресію РФ в Україні

Російська агресія проти України зменшує шанси того, що Данія дозволить німецько-російському газопроводу «Північний потік-2» проходити через її територіальні води.

Про це у середу заявив міністр закордонних справ Данії Андерс Самуельсен, із посиланням на агентство AP повідомляє «Тиждень».

За його словами, Данія ще не вирішила, чи надавати відповідний дозвіл, проте триваюча агресія Москви в Україні – не в інтересах його країни.

Енергетичне агентство Данії зараз розглядає заявку від російського державного «Газпрому». У разі відхилення заявки газопровід доведеться прокладати альтернативним маршрутом, що збільшить витрати на будівництво.

Самуельсен зазначив, оскільки зараз слово – за урядом Данії, Копенгаген оцінить, «що відбувається в Росії і як вона поводиться з Україною». Та дивлячись на російську агресію, каже Самуельсен, Росія «безумовно не працює в інтересах Данії в цілому».

«Північний потік-2» постачатиме російський газ через Балтійське море в Німеччину, в обхід Польщі та України. Будівництво газопроводу викликало критику з боку Варшави та Києва, а також балтійських країн і США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 12:38 :33