Новини » Львів 5 березня, 2019, 9:46
«Живі квіти» пропонує у Львові фотограф Володимир Григораш: виставка у «Фіксажі»
<nbsp;>

Від п’ятниці, 1 березня, у приміщенні львівського кафе-музею фототехніки «Фіксаж», що на вулиці Князя Романа, експонується виставка відомого львівського фотографа Володимира Григораша. Назва експозиції – «Живі квіти».

Експозиція складається із 26 фотографій великого формату.

«Було чимало робіт, які я хотів додати до виставки, та потроху їхню кількість зменшував не тільки, щоб до експозиції входили найкращі фото, а щоб вони були найбільш багатогранними – мали різні кольори, настрої та ракурси. Також цими фото я хочу показати, що фотографувати квіти може будь-хто. І найцікавіше, що кожен знимкує їх по-іншому, адже на фотографії, безпосередньо, впливає і світогляд фотографа», – розказав Володимир Григораш.

<nbsp;>

Як зазначає автор фотоекспозиції, усі 25 робіт передають виключно позитивний та теплий настрій, лише одне фото, назва якого «Не прийшла», зображує зів’ялу квітку, сфотографовану нещодавно у Стрийському парку.

Відвідати виставку можна до 1 травня. Заклад працює чотири дні на тиждень: з четверга по неділю з 12:00 до 18:00.

Нагадаємо, що Володимир Григораш – фотограф з більш ніж 25-річним стажем, член Національної спілки фотохудожників України. Фотограф має чималий багаж досвіду за плечима:

  • 1986-1992 – керівник дитячої фотостудії Центру дитячої творчості Львівської залізниці.
  • 1996-1998 – штатний фотокореспондент газети «Дело».
  • 1998-2005 – фотокореспондент-фрилансер, який співпрацював з такими виданнями як: журнали «Cosmopolitan», «X-Life», газети «День», «Зеркало Недели» тощо.

А також регулярний учасник міжнародних фотовиставок з 1987 р.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 15:03 :40