Новини » Регіони 5 березня, 2019, 15:36
В Івано-Франківську протестували проти призначення екс-регіонала в управління лісового господарства

Сьогодні, 5 березня, в Івано-Франківську активісти виступали проти призначення в правління лісового та мисливського господарства екс-регіонала Ігоря Тимочка.

Про це повідомляє «Галка».

Відомо, що колишній екс-голова ДП «Вигодське лісове господарство» Ігор Тимочко може стати заступником начальника Івано-Франківського ОУЛМГ.

Наразі скандальний екс-регіонал є заступником начальника лісового господарства в Харківській області. Тому існує можливість переведення його у франківське управління на аналогічну посаду без конкурсної основи.

Раніше Тимочко фігурував у скандалі з розкраданням лісу. Також його звинувачували в знищенні одного з найбільших державних лісових підприємств області, незаконному звільненні працівників, лобіюванні інтересів приватних фірм та корупції.

5 березня до управління Івано-Франківського ОУЛМГ прийшли десятки прикарпатських активістів, які представляють різні громадські організації.

«Ми маємо копії звернень від колективу «Вигодського лісового господарства» та різних громадських організацій з протестами через можливе призначення на посаду заступника начальника франківського ОУЛМГ Ігоря Тимочка. Ми знаємо, що насправді ця людина з себе представляє, і допустити повернення його на посаду одного з очільників обласного управління лісового господарства не можемо», – каже голова громадської ради при управлінні Івано-Франківського ОУЛМГ Олександр Осіпов.

Керівник обласного управління «Правого сектору» Андрій Дем’янчук каже, що ситуація, яка складається – це своєрідний «реванш проросійських сил».

«Злочинці знову пориваються до влади, і це нас обурює. Ми не можемо допустити цього і звертаємося до начальника Івано-Франківського ОУЛМГ з проханням не призначати Ігоря Тимочка на будь-яку посаду в управлінні».

Громадська рада при управлінні франківського ОУЛМГ підготувала звернення до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, депутатів ВРУ та вищого керівництва держави з вимогою не допускати Ігоря Тимочка до цієї посади.

Прикарпатські активісти не хочуть бачити екс-регіонала заступником начальника управління, у разі ігнорування їхніх інтересів обіцяють проводити, мітинги страйки та акції протесту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 15:44 :47