Новини » Економіка 5 березня, 2019, 5:15
Україна побудує власний плавучий космодром
Запуск ракети. Фото: EPA/ANDREW GOMBERT/Ілюстративне фото
Запуск ракети. Фото: EPA/ANDREW GOMBERT/Ілюстративне фото

Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова» (Дніпро) планує створити в Україні плавучу платформу для запуску ракет.

Про це заявив генеральний директор Державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім.А.М.Макарова» Сергій Війт, – повідомляє РБК-Україна.

За його словами, в Україні немає власного космодрому, хоча сам тільки «Південмаш» спеціалізується на ракетобудуванні та здійснює зовнішньоекономічну діяльність з 23-ма країнами, в тому числі Європи.

«Нам давно потрібно мати власний майданчик для запуску ракет, і створити її можна в Херсонській області», – сказав Війт.

Війт також зазначив, що Херсонський державний завод «Паллада», на якому виготовляють плавучі споруди, готовий до співпраці і партнерства.

«Наші інженери шукали варіанти, розглядали багато питань. Необхідно враховувати, адже деякі країни проти того, щоб над ними запускали ракети. Спільно з «Укроборонпромом» ми вирішили зробити таку платформу на херсонському підприємстві «Паллада», – пояснив гендиректор Південмашу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 22:09 :53