live

У Тарути скептично оцінили союз Гриценка-Садового

ZIK

Союз Андрія Садового та Анатолія Гриценка це гарний тренд, але він докорінно нічого не змінює.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів дипломат, політик Андрій Ніколаєнко.

Пан Ніколаєнко вважає, що союз Андрія Садового та Анатолія Гриценка докорінно нічого не змінює у передвиборчих перегонах, але це створює гарний тренд. За його словами, зараз один із запитів суспільства, не лише українського, – готовність політиків домовлятися, відкладаючи свої амбіції заради людей.

«Садовий із Гриценком також пішли на певні компроміси, тому що їхні програми багато в чому відрізняються. Однозначно, домовлятись потрібно, але головне, щоб в основі цих домовленостей лежало не бажання обійняти якусь посаду, кількість депутатських крісел чи формування списку, а більш глибокі цілі і цінності, насамперед. Я не думаю, що об’єднання цих двох політиків достатньо для того, щоб змінити щось докорінно», – зазначив Ніколаєнко.

Також на запитання ведучої про те, чи «Основа» теж готова приєднається до когось із демократичного табору, політик сказав, що таке можливо за певних умов. Однак він наголосив, що Сергій Тарута не технічний кандидат, він справді хоче боротися за результат.

«Тарута точно не хоче, щоб збереглася сьогоднішня влада. Це я знаю напевно. І якщо для того, щоб Петро Олексійович не потрапив у другий тур потрібно буде наступити на власні амбіції, і якщо партія це підтримає, то так, ми готові будемо це зробити», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, 1 березня мер Львова Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента на користь Анатолія Гриценка.

Loading...