Новини » Світ 353

У США знайшли власника джекпоту в 1,5 млрд доларів

Організатори лотереї Mega Millions оголосили, що житель Південної Кароліни, який побажав залишитися анонімним, звернувся до них із заявою, щоб претендувати на джекпот в 1,5 млрд доларів.

Про це повідомляє АР.

Зазначається, що переможця лотереї шукали з жовтня минулого року.

«Особа, яка подала заяву на те, щоб отримати другий за величиною виграш в лотерею в історії США, обрала опцію одноразового платежу у розмірі майже 878 млн доларів. Це найбільша виплата джекпоту одному переможцю в історії Сполучених Штатів», – йдеться у повідомленні.

«Ми раді, що житель Південної Кароліни вийшов на зв’язок, щоб претендувати на цю чудову нагороду», – заявив Хоган Браун, виконавчий директор лотерейної комісії.

Виграшний квиток був проданий між 20 жовтня і 23 жовтня минулого року в магазині в Сімпсонвіллі, штат Південна Кароліна.

«Протягом декількох місяців мешканці Південної Кароліни розмірковували, чому переможець одразу не прийшов за виграшем. Деякі припускали, що він переховувався від поліції і побоювався перевірки. Дехто вважав, що переможець почав дуже сильно нервувати, коли побачив виграшні числа, і помер на місці», – пише агентство.

Переможець має час до 19 квітня, аби претендувати на нагороду. У заяві лотерейної комісії не було жодної згадки про те, чому він вийшов на зв’язок лише зараз.

Loading...
Loading...
Loading...