Новини » Світ Читать эту новость на русском

США можуть надати додаткову летальну зброю Україні

Верховний головнокомандувач об'єднаних Збройних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапарротті заявив, що США розглядають надання додаткової летальної зброї Україні для протистояння морській агресії Росії після інциденту в районі Керченської протоки.

Про це він заявив на слуханнях у комітеті Сенату Конгресу США у справах збройних сил, повідомляє портал U.S.News, передає «Європейська правда».

Голова комітету запитав, чому, незважаючи на дозвіл Конгресу, США до сих пір надавали летальну допомогу Україні лише в одному випадку, коли йшлося про протитанкові ракети Javelin.

Скапарротті, який ще є командувачем європейського командування США сказав, що США роздумують про посилення снайперських можливостей українських військових. Однак, за його словами, будь-яким поставкам має передувати обговорення серед політиків.

Він також розділив стурбованість комітету щодо модернізації російського флоту.

«Мене не дуже влаштовує позиція стримування, яку ми маємо в Європі», – сказав Скапарротті, коли його запитали про сили і ресурси США для стримування Росії.

У цьому контексті генерал висловився за посилення українського флоту.

«Нам потрібно вивчити їх морський компонент, їхній флот» – зазначив він, додавши, що у зв'язку з анексією Криму Україна втратила велику кількість кораблів, і згадавши про захоплення українських кораблів Росією в листопаді минулого року.

Читайте також: Ядерна зброя стримує всіх тих, хто вважає, що кордони проведені «неправильно»

Loading...