Новини » Економіка 5 березня, 2019, 14:19
Співпраця держави та бізнесу у сфері освіти допоможе залишити професійні кадри в Україні, – МОН
<nbsp;>

Співпраця між приватними підприємствами та вищими навчальними закладами досі була не досконалою, та сьогодні вона розвивається, а в подальшому допоможе залишити професійні кадри в Україні.

Таку думку висловила заступник директора департаменту професійної освіти Міністерства освіти та науки України Катерина Мірошниченко, передає Obozrevatel.

«Зараз роботодавці дуже активізувалися, і ми розуміємо, що чим менше буде професійних кадрів, тим співпраця буде тіснішою. Ми вже знаходимо спільну мову, хоча в дечому є різні бачення, як із боку роботодавців, так із боку навчальних закладів та здобувачів освіти. Втім, точка дотику вже знайдена, вона розвивається», – каже Мірошниченко.

Вона зазначила, що сьогодні дуже популярними є проведення конкурсів на базі закладів професійно-технічної освіти для учнів старших класів.

«Також працюємо з першокласниками, коли студенти приїздять до дітей на 1 вересня, де їм роблять зачіски та манікюр. Студенти поліграфії показують, як робити маленькі брошурки, а кулінари показують процес приготування страв, і діти просто в захваті», – розповідає чиновниця.

На її думку, починаючи з наймолодших українців, держава поступово розвине престиж робітничих професій.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України оприлюднило для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до ліцензійних умов провадження освітньої діяльності».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 07:55 :42