live

Штаб Зеленського намагається вийти на південно-східного виборця, – експерт із PR Дідковський

ZIK

Політики не завжди розуміють українську молодь. Молоді люди під час опитувань можуть сказати, що будуть голосувати за Зеленського, а потім не прийдуть на вибори.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив експерт із PR-стратегій Сергій Дідковський.

Пан Дідковський вважає, що неможливо спрогнозувати уподобання і дії молоді на виборах, орієнтуючись тільки на соціологічних опитуваннях, бо є така теза, що дуже часто молодий електорат не хоче йти голосувати. За його словами, це може перегукуватися з усіма розчаруваннями, які молода людина отримує від українських політиків.

«Українські політики не завжди розуміють молодь. Вони можуть на вулиці інтерв’юеру сказати, що будуть голосувати за Зеленського і те, що він прикольний, а потім просто не прийдуть на вибори», – зазначив експерт з PR-стратегій.

Окрім цього він наголосив, що медійний продукт Володимира Зеленського не видається йому молодіжним, тому йому незрозуміло, звідки у нього могла взятися молодіжна аудиторія.

«Квартал 95» і «Свати» не є молодіжними. Але зараз його штаб намагається шукати собі «юго-восточний» електорат, як прийнято говорити, тому що він зараз нікому не належить», – зауважив Дідковський.

Нагадаємо, 25 лютого команда «Bihus.info» оприлюднила розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування став син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

У свою чергу концерн «Укроборонпром» і сам Гладковський-старший заявили, що позиватимуться до суду на журналістів.

Про такі ж наміри повідомив і син Олега Гладковського Ігор. Він заявив, що готовий надати пояснення правоохоронним органам з усіх питань, про які розповіли журналісти.Loading...
Loading...
Loading...