Новини » Політика 5 березня, 2019, 15:05
Розкрадання в оборонній сфері: політолог переконує, що журналістів використали
ZIK
ZIK

Розслідування журналістів щодо розкрадання в оборонній сфері України було невипадковим. Адже залишилося менше місця до президентських виборів і зараз історія з колишнім першим заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Олегом Гладковським, фактично, є атакою на одного з кандидатів. Ба більше, те, що інформація подається поступово, є чіткою ознакою політичної технології.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив політолог Василь Мокан.

«Безумовно, будь-яка нова інформація у справі Гладковського буде додавати резонансу. Також не варто забувати, що ми перебуваємо в активній фазі виборчої кампанії, тому інформацію, яка раніше з’явилася, повинна об’єктивно розслідуватися  правоохоронними органами», – сказав Мокан.

Він вважає, що варто розпочинати з того, наскільки обґрунтованими були ціни на закупівлю комплектуючих для армії. Тому що була і зворотна реакція з боку «Укроборонпрому».

«Саме питання завищення ціни, це суб’єктивна категорія, якій повинні в ході слідства дати конкретику. Бо, якщо є конкретна доказова база і це буде доведено в суді, то я думаю, що воно потягне за собою відповідальність, в тому числі кримінальну, не тільки щодо осіб, які зараз фігурують. Це буде набагато ширше коло людей», – прокоментував він.

На його думку, історія з Гладковським є чіткою політичною технологією і спрямована на  конкретного кандидата в президенти.

«Я впевнений у тому, що, усе ж, злив такого компромату журналістам відбувся свідомо. І те, що вона з’явилася за місяць до першого туру і в кілька етапів, буде порційно подаватися суспільству – це для мене є ознакою політичної технології. Адже треба зважати на жорстку конкуренцію за вихід у другий тур. Хоча, звісно, це не знімає відповідальності з тих осіб, які в цьому брали участь», – наголосив Мокан.

Нагадаємо, фігурант розслідування про розкрадання оборонки, син колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського Ігор подав до суду на журналіста Дениса Бігуса.

До слова, Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 15:57 :47