Новини » Економіка 5 березня, 2019, 11:11
Розкрадання армії: «Укроборонпром» відреагував на звинувачення проти Гладковського
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

ДК «Укроборонпром» називає маніпулятивною інформацію про «відкат» екс-заступника секретаря РНБО і бізнес-партнера президента Олега Гладковського з розкрадання оборонки і каже, що деталі до Ан-26 купував «за оптимальною ціною».

Про це повідомляє прес-служба держконцерну.

«Інформація про так зване семикратне підвищення ціни на прилади для Ан-26 є некоректною», – йдеться в повідомленні.

У концерні розповіли, що за договором з іноземним замовником, у кожному літаку мали встановити по три нові висотоміри, виготовлені не пізніше 2015 року. Але в українських авіапідприємств їх нібито не знайшли.

«Єдиною компанією, яка погодилось доставити ці вироби, було ТОВ «АН-Сервіс». Їх було перевірено фахівцями ДП «410 завод ЦА» і представниками замовника. Інших фактів імпорту в Україну таких приладів (випуску після 2014 року) офіційно не зафіксовано», – йдеться в повідомленні.

Концерн відмовився коментувати питання доставки приладів, оскільки «підприємства концерну не надавали послуги з логістики».

Але при цьому «Укроборонпром» назвав «категорично некоректним» твердження журналістів щодо вартості товарів «без повного розуміння ними усіх нюансів формування митної вартості».

«Про оптимальну ціну закупки свідчить те, що країна-замовник придбала ці прилади саме в української сторони, а не безпосередньо у виробника – РФ, яка є її партнером у Митному союзі і могла запропонувати власну ціну», – пояснили у прес-службі п’ятикратне зростання ціни на висотоміри.

У концерні також додали, що їхній прибуток за цією поставкою був не менше рентабельності усього контракту, а сам контракт мав загальну вартість близько $6 мільйонів і дав роботу «декільком тисячам працівників авіабудівної галузі України».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 11:36 :56