Новини » Політика 5 березня, 2019, 20:02
Позиціям Порошенка в рейтингах не зашкодить штучний скандал навколо оборонпрому, – експерт
Петро Порошенко
Петро Порошенко

Штучний скандал навколо буцімто корупційних схем в «Укроборонпромі» не зашкодить рейтингам Петра Порошенка під час виборів президента України.

Таку думку висловив блогер та політичний експерт Олексій Голобуцький на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зауважив, що у нього складається таке враження, що головне завдання «Бігуса і Ко» – прибрати Порошенка, а що вже там буде з Гладковським і рештою – не принципово.

«А ініціативу Президента щодо розгляду на РНБО зміни принципів функціонування «Укроборонпрому» в бік більшої прозорості і контрольованості взагалі було сприйнято вороже. Хоча більшість адептів скандалу воліли просто не помітити цієї ініціативи – їм це дійсно не цікаво», – підкреслив Голобуцький.

Блогер також зазначив, що ця ситуація нагадує події початку 20-го сторіччя, коли Україна була окупована РФ через активну боротьбу українців зі своїми ж лідерами.

«Хоча конкретно в цій ситуації ініціатори скандалу якщо й домоглись мети, то мінімальної: на рейтингах Порошенка скандал з «Укроборонпромом» якщо й позначиться, то несуттєво. Ті виборці, що визначились з підтримкою чинного Президента, навряд чи змінять свою думку через настільки суперечливий скандал. Надто очевидна та суперечливість», – наголосив експерт.

Він додав, що чинний Президент України отримав підтримку виборців за реальні вчинки.

«Порошенка вони підтримують з інших, цілком раціональних причин: за реальні досягнення (як безвіз, автокефалія церкви, домовленості з союзниками про збройну і дипломатичну допомогу, створення боєздатної армії, впевнені протистояння зазіханням Кремля), через конкретні побоювання і очікування щодо майбутнього (готовність інших кандидатів здати інтереси України заради «миру» з агресором, домовленості з міжнародними партнерами щодо масштабних інфраструктурних проектів, домовленість з НАТО щодо цілком реального членства тощо). І такий явно штучний скандал цього не змінить», – підсумував Олексій Голобуцький.

Нагадаємо, політолог Чорновіл звернув увагу на односторонність скандалу з «Укроборонпромом».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 20:01 :16