Новини » Політика 5 березня, 2019, 12:27
Пасхавер вважає, що Україна не готова до швидкої європеїзації та розвитку
ZIK
ZIK

Відсутність корупції та менталітет є дуже важливими елементами розвитку держави і Україна не є винятком. Якщо у найближчі десять років країна буде нарощувати економіку, наприклад, від трьох до чотирьох відсотків щороку, це буде гарним показником. Адже кожна країна має свою особливість і для українців – це повільне, але зростання. Тому не варто зараз вірити тим політикам, які говорять про швидкий розвиток економіки.

Про це в ефірі програми «Гра у класику» на телеканалі ZIK розповів економіст Олександр Пасхавер.

«У кожній державі є корупція і її масштаби завжди співмірні з характером народу. І українці якраз є прикладом того, як корупція паралізує економіку держави, хоча у багатьох інших країнах вона цілком вживається з розвитком», – сказав Пасхавер.

Ще одним цікавим аспектом в розвитку держави, на його думку, є наявність героїв. Адже в інших державах саме такі люди щось намагаються зробити, умовно навіть «зґвалтувати» свій народ, щоб люди були готові до змін. В Україні ж усе по іншому.

«Кожен українець має себе запитати: чому у нас немає політичних героїв? Власне, це є дуже важливим питанням, адже щось не дає можливості генерувати таких людей, які переважно у складних ситуаціях прискорюють рух. Також український народ, на мій погляд, не готовий до швидкої європеїзації. Ми зараз йдемо у цьому напрямку, але характер народу є таким, що у найближчі десять років, якщо все буде добре і не буде кривавої кризи, ми будемо повільно нарощувати наші темпи росту, наприклад, від трьох до чотирьох відсотків щороку, що буде дуже добрим показником», – зазначив він.

Він також вважає, що проблема народу полягає і у тому, що в Україні є люди, які хочуть віддавати накази щодо зростання економіки, але такий метод не є ефективним. Тому майбутній президент теж повинен це розуміти.

«Чим сильніше президент намагатиметься щось коректувати, тим небезпечнішою буде така особа. Тому що наш шлях європейський, і якщо цій людині сподобається щось інше – буде багато питань. Я справді підтримую Порошенка. Мало того, я ще давніше казав, за кого буду голосувати. Вважаю, що країна рухається у правильному напрямку зі швидкістю, яка притаманна народу, і навряд чи якісь «екстремісти» змогли б пришвидшити цей процес. Тому мені здається, що Порошенко забезпечить поступове зростання і безперервність традиції», – наголосив Пасхавер.

Нагадаємо, з початку виборчого процесу поліцейські відкрили 117 кримінальних проваджень. Із них 53 пов’язані з порушенням виборчого законодавства та 64 – з проведенням передвиборчої кампанії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 21:33 :36