Новини » Політика 5 березня, 2019, 12:05
Пасхавер: Обрати президентом людину, яку ви не знаєте – це дуже небезпечно
ZIK
ZIK

Це дуже небезпечний стан, коли ви обираєте людину, яку ви не знаєте. Нічого більш небезпечного для народу не може бути. А тим паче в умовах, коли у тебе є доволі сильний противник – Росія.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK зазначив економіст Олександр Пасхавер.

На його переконання, якщо народ ненавидить свою політичну еліту, в умовах свободи, коли немає диктатури, то це характеристика самого народу, а не політичного класу.

«З точки зору оцінки народу – це дуже образливо. Чому ж це ти свій політичний клас не любиш? Ти ж сам його створюєш», – наголошує фахівець.

З його слів, розчарування народу владою – це тотальне почуття всіх українців. Мовляв, скільки ми живемо, стільки й не любимо свою владу.

«Мені здається, що були і раніше такі позасистемні люди, як Володимир Зеленський. Просто вони не мали такого першого місця (згідно з соціологічними дослідженнями – ZIK)», – каже Олександр Пасхавер.

Крім того він висловив думку, що українці дуже обережна нація, тому таки оберуть когось з відомих їм людей. Втім, якщо таки оберуть Зеленського, це означатиме, що весь народ дійшов до стану нелюбові до політичного класу.

«Це дуже небезпечний стан. Не можу сказати, що це буде позитивно. Це дуже небезпечний стан, коли ви обираєте людину, яку ви не знаєте. Нічого більш небезпечного для народу не може бути. А тим паче в умовах, коли у тебе є доволі сильний противник – Росія», – підсумував економіст.

Нагадаємо, директор Української політ консалтингової групи Дмитро Разумков наголосив, що порівняно високі рейтинги Володимира Зеленського – вирок не владі, а представникам усіх політичних еліт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 20:29 :06