Новини » Події 5 березня, 2019, 14:31
Окупанти на Донбасі приховано проводять перепис населення, – розвідка

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування посилює підготовку з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ до активізації бойових дій.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

Зокрема, з 1 березня ц.р. розпочато відкликання особового складу з відпусток та заборонено на невизначений термін їх звільнення з розташування частин.

Як зазначається, при цьому, зросла інтенсивність поповнення передових підрозділів боєприпасами, інженерним та іншим майном.

«У медичних закладах на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей активізовано заходи з поповнення запасів крові. Так, протягом минулого тижня для здачі донорської крові було залучено військовослужбовців російських окупаційних військ та у примусовому порядку працівників т. зв. «державних» установ і студентів навчальних закладів», – йдеться у повідомленні.

Крім того, російська окупаційна адміністрація під виглядом перевірки заборгованості місцевих мешканців за комунальні послуги приховано проводить перепис населення для уточнення мобілізаційних резервів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 05:34 :39