Новини » Львів 5 березня, 2019, 8:45
Мостищан застерігають від випалювання сухої трави

Сектор з питань цивільного захисту Мостиської РДА виступив зі зверненнням до краян, інформуючи про те, що через підвищення температурних показників почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі.

Впродовж останніх днів рятувальники здійснили понад 50 виїздів на ліквідацію пожеж сухої трави та чагарнику. Про це повідомив сьогодні, 5 березня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

У цьому зверненні до мостищан мова, зокрема, йде про таке:

«Тільки за одну добу 28 лютого на територіях 11 районів та 3 міст обласного значення області зафіксовано 32 пожежі в екосистемах (горіння сухої трави на відкритій території) на загальній площі близько 15,6 га.

Найбільше пожеж сухої трави зафіксовано у Жовківському, Миколаївському, Самбірському, Сокальському, Пустомитівському, Яворівському та Жидачівському районах, а також – у місті Новий Розділ.

Необдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі всього живого і може спричинити лісову пожежу, яка здатна за лічені хвилини знищити не один гектар лісу. Такі пожежі швидко поширюються, особливо і вітряні дні.

Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим небезпечний для здоров’я людини.

Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень.

Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 19:43 :22