Новини » Політика 5 березня, 2019, 21:50
Маніпуляція рейтингами: депутат вказав на штучний вибір серед лише трьох кандидатів
ZIK
ZIK

Рейтинги створюють уявлення вибору лише серед трьох кандидатів, ніби інших взагалі немає. Але я наполягаю на тому, що сьогодні є 43 кандидати, яких чомусь не досліджують.

На цьому наголосив народний депутат України Павло Кишкар у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Політик підкреслив, що вже у самій соціологічній вибірці кандидатів у президенти є маніпуляція.

«Показуючи рейтинги лише трьох кандидатів, соціологічні дослідження обмежують вибір людей. Але я наполягаю на тому, що сьогодні є 43 кандидати на виборах, яких чомусь не досліджують!» – наголосив Павло Кишкар.

Депутат пояснив, що маніпуляція таких рейтингів у тому, що вони створюють уявлення штучного вибору тільки серед трьох кандидатів, ніби інших взагалі немає. І така тенденція до дня виборів тільки збільшуватиметься.

«Українці повинні досліджувати саме суть питання, яка полягає у виборчих програмах кандидатів – що вони будуть пропагувати, яку політику впроваджуватимуть, та які команди будуть це реалізовувати. А не зважати на рейтинги та соціологічні опитування.

Сьогодні в державі є системна недовіра до будь-яких інституцій влади, а тому такі рейтинги ніколи не покажуть правдиву картину. До того ж, тих кандидатів, за яких люди можливо і хотіли б проголосувати, не буде в цих рейтингах», – констатував Павло Кишкар.

Як повідомляли, Комітет виборців України, досліджуючи виборчі програми кандидатів, склав «Топ-10 дивних обіцянок кандидатів у президенти».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 05:55 :58