Новини » Світ Читать эту новость на русском

Китай здійснив масштабні кібератаки на університети США та Канади

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Китай здійснив кібератаки на університети в США, Канаді та країнах Південно-Східної Азії для викрадення досліджень в області військово-морських технологій.

Про це, посилаючись на повідомлення The Wall Street Journal, передає РБК-Україна.

Хакери атакували Гавайський університет, Університет штату Вашингтон, Массачусетський технологічний інститут, Університет штату Пенсильванія і інші. Більшість з них, за даними видання, так чи інакше пов’язані з Океанографічним інститутом у Вудс-Хол (штат Массачусетс), який також піддався кібератаці. У ряду цих вузів укладені контракти з ВМС США.

Інформаційний підрозділ з кібербезпеки iDefense компанії Accenture Security засік у внутрішніх мережах згаданих вузів кіберактивність, витікаючу з боку серверів, розташованих на території Китаю і контрольовану групою хакерів, відомої експертам під різними назвами – Temp.Periscope, Leviathan або Mudcarp.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росія намагається вплинути на вибори 2019, здійснюючи кібератаки на міністерські комп’ютерні мережі та Центральну виборчу комісію.

Loading...