Новини » Політика 400

Гроші на вибори: Гнап пояснив, чому не вдасться повернути гроші, які він збирав

ZIK

Гроші, які я збирав, щоб балотуватись на президентських виборах, уже неможливо повернути. ЦВК вже не повертає грошей нікому з політиків.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політик Дмитро Гнап.

На запитання глядача про те, чи поверне пан Гнап гроші, які він збирав для того, щоб мати можливість балотуватись на президентських виборах, журналіст сказав, що їх неможливо повернути, тому що ЦВК вже нікому їх не повертає. Також він пояснив, що як тільки почав збирати ці кошти, він публічно озвучив умову, через яку може припинити свою участь у виборчій кампанії – це висунення єдиного кандидата від демократичних сил.

«Коли я розпочинав збір коштів, я не вірив, що Анатолій Гриценко й Андрій Садовий між собою домовляться, саме тому я розпочав свою кампанію. Я був єдиним кандидатом, який публічно збирав гроші завдяки пожертвам людей. І до речі, я теж вклав близько 80 тисяч гривень своїх родинних заощаджень, і ці гроші мені також не повернуться», – зазначив Гнап.

За його словами, зібрані гроші і його кампанія не такі важливі, як можливість зруйнувати олігархічну систему. Він впевнений у тому, що висунення єдиного кандидата від демократичних сил і його можлива перемога на цих виборах дозволять зрештою щось змінити в країні.

«Я готовий для цього пожертвувати особистими заощадженнями, і ті люди, які вкладались у мою кампанію, я впевнений, теж будуть готові це зробити», – прокоментував журналіст.

Нагадаємо, що Дмитро Гнап заявив, що готовий зняти свою кандидатуру на виборах Президента України на користь кандидата від об’єднаних демократичних сил.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...