Новини » Політика 5 березня, 2019, 21:16
Геннадій Балашов: Якби не тотальна бідність, в Україні не було б війни
ZIK
ZIK

Війна у нас розпочалася через бідність і безробіття. Якби не було бідності, війни б також не було.

Таку думку це в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK висловив політик Геннадій Балашов.

Він вважає, що шлях до закінчення війни на Донбасі лежить через санкції. За словами Балашова, рано чи пізно санкції «зроблять свою роботу» – зруйнують російську економіку і повернуть мир на Донбас.

«А Україна, яка сказав Волкер, повинна стати «вітриною» для всього російського простору. Україна має стати найкращою країною. І найголовнішим у цьому питанні для України є гроші. Коли вони будуть, сюди поїдуть люди. Тай мир наступить набагато швидше. Бо коли іде торгівля, гранати мовчать»,– заявив гість програми.

Окрім цього Балашов додав, що Президент сьогодні повинен більше говорити про мир. А от безпідставних військових заяв, на думку Балашова, від Президента має лунати менше.

«У його промовах має бути менше війни. Він постійно повинен говорити про перспективи на майбутнє України. Звісно, що разом з мешканцями Донбасу і Криму»,– акцентував політик.

Та усі проблеми України, вважає Геннадій Балашов, вирішать саме гроші.

«Тай ця війна у нас розпочалася через бідність і безробіття. Якби не було бідності, війни б також не було. Люди були б зайняті, заробляючи гроші»,– переконаний пан Балашов.

А відповідаючи на питання ведучого, чи в Україні зараз відбувається громадянська війна, чи агресія Росії, політик відповів так:

«Це гібридна війна, яку допомагає вести Росія на наших територіях. Однозначно, що у Росії свої імперські інтереси, вона дестабілізує ситуацію в Україні для власних цілей, зокрема, щоб Україна не вступила до НАТЬО. Тому це війна чужими руками»,– підкреслив політик Балашов.

Нагадаємо, Геннадій Балашов заявив, що Юлія Тимошенко ніколи не зможе знизити тарифи вдвічі.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 18:35 :57