Новини » Суспільство 5 березня, 2019, 17:01
Для сторінок користувачів, які померли, Facebook створив розділ «Пам’ять»
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Соціальна мережа Facebook вводить нову функцію для меморіальних облікових записів – «Пам’ять» (Tribute). Вона дозволить користувачам залишати свої повідомлення у хроніці померлого. Вони будуть відокремелені від решти дописів спеціальною часовою шкалою.

Про це повідомляє TechCrunch, пише «Media Sapiens».

Залежно від налаштування конфіденційності, друзі покійного також матимуть змогу коментувати публікації, зроблені ним за життя.

Деякі користувачі Facebook, яких їх близькі призначили «контактом для успадкування облікового запису», були оповіщені про нову функцію.

Сторінка в довідковому центрі Facebook описує нову секцію у хроніці як «простір у меморіальних профілях, де друзі та родина можуть розміщувати свої історії та спогади, відзначати день народження та багато іншого».

«Спадкові контакти» або ж «Хранителі» матимуть більшу свободу дій щодо дописів у новому розділі, ніж решта друзів. Наприклад, вони матимуть можливість вирішувати, хто може бачити і розміщувати дописи про покійного та відмічати його на фотографіях чи дописах у власній хроніці. Втім, «Хранителі» все ще не можуть входити до акаунту померлого, читати його приватні повідомлення, додавати та видаляти його друзів.

Нагадаємо, ЄС незадоволений зусиллями Facebook з протидії дезінформації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 05:15 :46