Новини » Регіони 5 березня, 2019, 12:51
Більшість повідомлень про виборчі порушення на Волині не підтвердилися, – поліція

Із початку виборчої кампанії поліція на Волині зареєструвала 119 повідомлень щодо ймовірних порушень виборчого законодавства. Більшість із них стосуються можливих порушень проведення передвиборної агітації, підкупу виборців, пошкодження агітаційних матеріалів.

Про це IA ZIK повідомили у СК ГУНП в області.

«Поліцейські проводять ретельну перевірку усіх повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом. Працівники поліції за фактами порушень виборчого законодавства склали 23 адміністративні протоколи. 87 повідомлень розглянуто та прийнято рішення відповідно до Закону України «Про звернення громадян». У більшості з них інформація не підтвердилася», – зазначив керівник поліції Волині Петро Шпига.

Зокрема, в Луцьку, Ковелі, Володимирі-Волинському, Нововолинську та селищах Любешів, Рожище та Стара-Вижівка були виявленні порушення виборчого законодавства, які стосуються виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. За цими фактами поліцейські склали 11 адмінпротоколів за ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також складено два адмінпротоколи за фактами порушення порядку опублікування документів, пов’язаних з підготовкою і проведенням виборів – ст. 212-20 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За ознаками правопорушення, передбаченого ст. 212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення правоохоронці теж склали два адмінпротоколи. Йдеться про порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів або їх розміщення у заборонених законом місцях.

Окрім того, поліцейські з початку виборчої кампанії склали три протоколи за ст. 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про завідомо неправдивий виклик поліції.

За фактами незаконного розміщення в Луцьку та Володимирі-Волинському агітаційних матеріалів кандидатів у Президенти України поліцейські склали два адміністративні матеріали за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про порушення норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 21:56 :38