Новини » Політика 4 березня, 2019, 17:28
Звільнення Гладковського: в Порошенка пояснили рішення глави держави
ZIK
ZIK

Президент чітко дав зрозуміти, що в питанні обороноздатності для нього є пріоритетними не якісь особисті зв’язки, а загальнонаціональні інтереси України.

Про це заявив речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв під час брифінгу, що транслював телеканал ZIK.

Олег Медведєв підкреслив, що звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони – це очевидно сильний політичний крок Президента.

«Чи означає він, що Порошенко признав достовірність журналістського розслідування? Ні. Чи означає це, що Президент впевнений у його фейковості? Теж ні. Рішення Президента означає, що він прагне максимально об’єктивного розслідування і створює для цього максимально сприятливі умови, атмосферу суспільної довіри до очікуваних результатів. Саме тому він звертається до НАБУ як антикорупційного органу, який має загальновизнану репутацію незалежної від Президента інституції», – наголосив Олег Медведєв.

Він також зауважив, що Президент розраховує на те, що Бюро швидкими і конкретними діями відреагує на це звернення з огляду на особливо гучний резонанс журналістського розслідування.

«Покрокова позиція Президента полягає в тому, що ані високі посади, ані гучні прізвища, ні давність зв’язки з керівництвом держави не дають нікому індульгенції від відповідальності перед законом. Особливо це стосується питань оборони, адже армія – це дітище Президента, і він разом із воїнам, волонтерами та платниками податків протягом п'яти років створював дієздатне військо.

До того ж до зміцнення обороноздатності країни він долучався не тільки як Президент і головнокомандувач, а й як громадянин і фізична особа. Зокрема Порошенко та структури, бенефіціаром яких він є, пожертвували на благодійність приблизно 1,2 млрд грн, із них більше ніж півмільярда віддано суто на потреби армії», – підкреслив Медведєв.

Речник штабу визнав, що журналістське розслідування значною мірою ґрунтується на витоці реальних кримінальних справ, які і Генпрокуратура, і Головна військова прокуратура та НАБУ розслідувають протягом п'яти років у межах антикорупційної стратегії.

«Президент прийняв ще одне рішення – провести в середу Раду національної безпеки й оборони та прискорити розгляд питань, пов’язаних із реформування «Укроборонпрому», посиленням його прозорості для суспільства та здійсненням парламентського контролю. Зокрема секретар РНБО отримав доручення Президента повною мірою врахувати пропозиції наших міжнародних партнерів, які протягом багатьох років допомагають посилювати обороноздатність країни», – зазначив Олег Медведєв.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 11:10 :11