live
Новини » Політика 364 Читать эту новость на русском

Волинець подав у поліцію заяву на Насалика через співпрацю з сином Януковича

ZIK
загрузка...
загрузка...

Останній мій лист до Нацполіції про те, що Ігор Насалик відволік сотні мільйонів державних коштів із державних шахт на підтримку бізнесу сина Януковича в Донецькій області. Зокрема, на «Селидіввугілля».

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

Михайло Волинець, відповідаючи на питання глядача, на кого працює міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, зазначив, що працює міністр сам на себе, однак співпрацює він з одіозними бізнесменами.

«От він тісно співпрацює зі «смотрящим» Андрієм Венгрином, який свого часу був «смотрящим» над всіма державними шахтами. Але після 2016-го року його «посунули», і тепер він контролює шахти Львівсько-Волинського вугільного басейну. І фабрику «Львіввугілля». Далі схема веде до Калуської ТЕС.

Тобто Андрій Венгрин має безпосередній зв’язок з Ігорем Насаликом», – заявив Михайло Волинець.

А Ігор Насалик, продовжив гість програми, являється представником певної групи бізнесменів.

«Є відповідні домовленості. На цьому і тримається коаліція. А «Воля народу», яка делегувала міністра на цю посаду, очевидно вважає, що вона не несе жодної відповідальності за Ігоря Насалика. Та це горе для шахтарів і біда для держави, адже відбувається повний розвал вугільної промисловості України», – підкреслив голова Конфедерації вільних профспілок.

Щодо Львівського регіону, то, за словами Волинця, проблеми тут виникли ще за міністра Демчишина, який відмовився від державної підтримки шахт і дотування видобутку вугілля.

«Потім «естафету» взяв на себе Ігор Насалик. Я думаю, що силові структури добре проінформовані. Ми подаємо постійні сигнали. Я особисто писав звернення і до Нацполіції, я ходив на допити в НАБУ та звертався до ГПУ», – повідомив Михайло Волинець.

Нагадаємо, у листопаді шахтарі ДП «Львіввугілля» мітингували під стінами Львівської обласної державної адміністрації з вимогами до уряду виплатити їм заборгованість із заробітної плати. Під час мітингу вони також вимагали відставки міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

Loading...
Loading...
Loading...