Новини » Суспільство 4 березня, 2019, 20:45
Влітку Міжнародна організація праці розгляне скаргу про невиплату зарплат в Україні, – Волинець
ZIK
ZIK

У червні 2019 року під час Генеральної сесії Міжнародної організації праці у Женеві розглядатимуть скаргу Конфедерації вільних профспілок України щодо невиплати заробітної плати в Україні.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

Михайло Волинець, відповідаючи на запитання глядачів щодо невиплати заробітної плати гірникам – людям, які забезпечують енергетичну незалежність країни, наголосив, що невиплата зарплат – великий гріх.

«Я, зі свого боку, як голова Конфедерації вільних профспілок написав подання, яке можна кваліфікувати як скаргу, до Міжнародної організації праці про невиплату заробітної плати в Україні. Це питання буде розглядатися цього року, в червні, на Генеральній сесії Міжнародної організації праці у Женеві, де керівництво нашої держави має звітувати про це ганебне явище», – повідомив Михайло Волинець.

Він зауважив, що ті, хто у 1990-х роках нечесним шляхом накопичив свої капітали, звикли так жити, тож і нині відповідальність, зокрема за виплату зарплати, залишається на другому плані. Тому, переконаний він, боротьба за свої права має посилюватися.

«Якщо ви скочуєтеся у повну безпросвітну бідність, то закладаються підвалини бідності для ваших дітей. Вони, не отримавши освіти, не отримавши інші можливості для свого розвитку, так само на багато років будуть відчувати себе аутсайдерами нашого суспільства», – застеріг Михайло Волинець.

Як повідомляли раніше, на ДП «Селидіввугілля» голодували працівники непромислової групи – їм не виплатили зарплату за чотири місяці. Окрім того підприємство не заплатило частину грошей за минулі роки.

Нагадаємо, 6 лютого понад дві сотні шахтарів за підтримки профспілкових організацій пройшли ходою центром Львова до приміщення Львівської ОДА, вимагаючи погасити заборгованість із виплати зарплати. Гірники анонсували радикальні дії у разі невиплати зарплати.

Станом на середину лютого на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти від реалізації вугільної продукції в розмірі 100 млн грн. Гроші скерували на виплату заробітної плати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 23:27 :15