Новини » Суспільство 4 березня, 2019, 16:23
Вбиваємо їх, а вони – нас: українців просять не обвішуватись на відпочинку морськими зірками

Українців закликають не обвішуватися морськими зірками для гарних фотографій. Це вбиває тваринок.

Про це пише у Facebook український мандрівник Орест Білоус.

За його словами, роблячи красиві фотографії, люди банально вбивають морських створінь. До прикладу, структура морських зірок, морських огірків та коралів досить ламка.

«Деякі з них мають захист від стороннього втручання, але помирають після його застовування (як часто бджоли після укусів). Частина морських створінь «носять» на собі спеціальний шар, що захищає їх від бактерій, інфекцій та хижаків. Доторкаючись до них, ми цей захист руйнуємо», – зазначає він.

Окрім того, мандрівник виділив ще два пункти, як ми вбиваємо жителів моря.

  • Ми і так отруюємо морське життя кремами, репелентами та засобами від загару. І особливо робимо це тоді, коли їх торкаємось. Перед дайвінгом чи снорклінгом змийте з себе будь-які креми чи спреї.
  • Ми вбиваємо їх бактеріями, які приносимо з суші. Бактерії, що для нас не складають жодної загрози, але можуть вбити навіть велику черепаху чи рибу.

Попри це, є і зворотня сторона медалі.

«Деякі корали, слимаки, що виглядають, як гарна кольорова ракушка чи красивий камінчик до колекції домашніх сувенірів, після дотику виявляться отруйними створіннями, и можуть спричинити все що завгодно – від роздражнення і до смерті. Погугліть «конус текстильний», «бородавчатка» чи lion fish», – додає мандрівник.

Він закликав бути відповідальнішими на відпочинку і поводитися адекватно.

Читайте також: на Тайвані виявили леопарда, якого вважали давно вимерлим

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 04:55 :46