Новини » Суспільство 4 березня, 2019, 0:30
В окупованому Севастополі не знайшли коштів на освітлення району

В бюджеті Севастополя не знайшлося коштів на висвітлення деяких районів міста,.

Про це інформують місцеві ЗМІ, – повідомляє Інформатор.

Як йдеться в сюжеті телеканалу НТС жителі будинків в районі проспекту Перемоги залишилися без вуличного освітлення в грудні 2018 року, вже кілька місяців повертаються додому в непроглядній темряві.

«Люди занепокоїлися. Насамперед ми звернулися в службу Уряду Севастополя 15-63, вони зв’язалися з «Міськсвітло», і відповідь нас шокував.

«Міськсвітло» відповіло, що в кращому випадку освітлення відновлять в 2020 році. Ми не повірили, зателефонували «Міськсвітло», вони підтвердили цю інформацію», – розповів севастопольським журналістам місцевий житель Олег Тінін.

За словами мешканки Севастополя Валентини Терентьевой, «Міськсвітлі» «сказали, що грошей немає і невідомо, коли будуть».

Цю інформацію підтвердили жителям району в місцевій адміністрації. Згідно з офіційною відповіддю на письмовий запит жителів, в «Міськсвітлі» повідомили, що мережі зовнішнього освітлення демонтовані, повторного застосування не підлягають, для відновлення освітлення необхідно виконати проектні роботи.

Нагадаємо, що підконтрольний Росії глава Криму Сергій Аксьонов доручив голові російської адміністрації Сімферополя Наталі Маленко повернути місту «рівень впорядкованості 1975 року».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 07:31 :59