Новини » Світ 4 березня, 2019, 7:22
США об’єднають посольство та генконсульство у Єрусалимі
Посольство США в Єрусалимі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Посольство США в Єрусалимі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Офіційний Вашингтон оголосив про об’єднання посольства й генконсульства США в Єрусалимі в єдину дипмісію та пообіцяв не скорочувати надання послуг в рамках повноважень обох дипломатичних представництв.

Про це йдеться в заяві заступника речника Держдепартаменту США Роберта Палладіно, поширеної в неділю, повідомляє «Укрінформ».

«4 березня 2019 року Генеральне консульство США в Єрусалимі об’єднається з посольством США в Єрусалимі, щоб сформувати єдину дипломатичну місію», – йдеться в заяві.

У цей час, а також після процесу об’єднання Держдеп гарантує безперервність дипломатичної діяльності США та консульських служб. «Ми будемо продовжувати виконувати всі дипломатичні та консульські функції, які раніше виконувало Посольство США в Єрусалимі», – уточнили в американському дипломатичному відомстві.

У Держдепі зауважили, що це рішення було зумовлене глобальними зусиллями щодо підвищення ефективності та результативності дипломатичних завдань та операцій.

«Це не означає зміну політики США відносно Єрусалиму, Західного берега або сектора Газа. Як заявив президент (Трамп, – ред.), Сполучені Штати й надалі не займають будь-якої позиції щодо питань остаточного статусу, включаючи кордони або лінії розмежування», - підкреслили в Держдепартаменті США.

У Вашингтоні наголосили, що «конкретні кордони ізраїльського суверенітету в Єрусалимі підлягають переговорам між сторонами». Водночас, підкреслюється, що адміністрація США залишається прихильною зусиллям, спрямованим на досягнення тривалого і всеохоплюючого миру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 12:08 :07