Новини » Львів 4 березня, 2019, 17:14
«Саме час»: з 1 квітня Садовому збираються повернути вивезення сміття
Майданчик для збору сміття на вул. Князя Романа у Львові. Фото: radiosvoboda.org/Галина Терещук
Майданчик для збору сміття на вул. Князя Романа у Львові. Фото: radiosvoboda.org/Галина Терещук

На сесії Львівської облради 12 березня депутати таки розглянуть питання щодо повернення Львівській міській раді повноважень з вивезення сміття з обласного центру.

Про це йшлося на президії облради 4 березня.

Як повідомив на брифінгу голова Львівської облради Олександр Ганущин, профільна комісія облради розгляне пропозицію про об’єднання двох проектів рішення з цього приводу – щодо заслуховування інформації і внесення змін до програми поводження із ТПВ.

«Є моя депутатська ініціатива, яка полягає у тому, щоб внести зміни у програму поводження із ТПВ. Йдеться, у першу чергу, про звіт міського голови на сесії Львівської обласної ради і скорочення терміну виконання замість міського голови Львова його прямих повноважень, пов’язаних зі збором і вивезенням ТПВ. Плюс – додатково заслухати ЛОДА і технічні питання, котрі уможливлюють реалізацію згаданих пунктів. Думаю, завтра постійна комісія розгляне ці два питання. Напевно, вони будуть об’єднані з попереднім рішенням, де була просто інформація, і в такому режимі ми будемо слухати це питання. Яке рішення приймуть депутати – справа з депутатами. Особисто я вважаю, що тепер, коли Андрій Іванович оголосив про завершення своєї виборчої кампанії, йому саме час повертатися до своїх робочих обов’язків… Тому я не вбачаю чогось складного у тому, щоб перебрати на себе робочу схему, котра працює», – повідомив О.Ганущин.

Він нагадав, що з боку міської ради не було виконано умови угоди і не було передано в обласне підпорядкування одного із найбільших перевізників «Львівспецкомунтранс». Окрім того, голова облради згадав і про «публічні заяви кандидата на посаду Президента Андрія Садового про те, що це він дав собі раду зі сміттям у Львові».

О.Ганущин повідомив, що міський голова Львова не намагався вести будь-які переговори з обласною владою щодо продовження вивезення сміття.

«Жодної спроби особисто від міського голови з моменту реєстрації мною цього проекту рішення сісти за стіл переговорів і поговорити про істотні обставини передачі, якоїсь пролонгації чи змін до цього рішення не було. Відтак, я розумію, їх все влаштовує у цьому рішенні і вони готуються перебирати повноваження, котрі передбачені законом. Я переконаний, що виконавчий комітет на чолі з міським головою з 1 квітня успішно справляться зі покладеним на них завданням», – додав О.Ганущин.

Як повідомлялося, депутати Львівської міської ради на сесії 29 червня 2017 року надали Львівській ОДА повноваження щодо вирішення питань збирання, зберігання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів на термін до 30 червня 2019 року. За це міський бюджет платить обласному 300 млн грн у рік.

У лютому 2019 року голова Львівської облради Олександр Ганущин повідомив, що зареєстрував проект рішення про повернення Львівській міськраді повноважень із вивезення сміття з обласного центру з 1 квітня 2019 року.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 10:58 :24