Новини » Львів 4 березня, 2019, 17:36
У Самборі запустять сміттєсортувальну лінію, яку встановили ще торік

У Самборі на сміттєвому полігоні завершуються роботи з підключення сміттєсортувальної лінії до електромережі.

Про це повідомили у Самбірській міській раді.

Близько 400 метрів дроту протягнули від трансформаторної підстанції Укрзалізниці до самої лінії. Тож технічно у найближчі дні вона буде готова до запуску.

Проте, за словами керівника СКП «Об’єднане» Євгена Кваса, повністю вона виконувати свої функції зможе лише за 2-3 тижні. І на це є об’єктивні причини. «Днями очікуємо на прибуття спеціальної тари, контейнерів, куди попадатиме відсортоване та пресоване сміття, готове для відвантаження на вторинну сировину, – розповів він. – Непросто і знайти людей для роботи. Адже лише проектом, який нещодавно затвердили, і за яким проводитимуть рекультивацію, передбачене будівництво переодягалень та душових кабін для персоналу. А поки комфортних умов немає, складно знайти і людей».

У міськраді пояснюють, з приводу того, що саму лінію встановили ще влітку на самбірському полігоні, але вона не працювала.

Нагадаємо, тоді її запустили, щоб перевірити та продемонструвати роботу. На подію запросили відповідних фахівців, представників органів влади та ЗМІ. Втім тоді лінію підключали до генератора. Щоденна така робота наносила би збитки підприємству, адже розхід пального для роботи генератора складає 60 літрів на годину. А це недешево. Тому вирішено було підключити до електромережі. Виготовлення проектної та технічної документації також забрало час. Лише з грудня з підготовленими документами СКП «Об’єднане» звернулося до Укрзалізниці з проханням про співпрацю у підключенні лінії до електромережі. Після отримання позитивної відповіді провели роботи. А поки готувалися документи у відповідних структурах, представники адміністрації СКП шукали ринки збуту вторинної сировини, вели перемовини з цих питаннь, готували угоди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 16:00 :52