Новини » Світ 4 березня, 2019, 11:23
Росія хоче зробити спостережний політ над Угорщиною

Російська група інспекторів має намір здійснити спостережний політ над територією Угорщини в рамках реалізації міжнародного Договору з відкритого неба.

Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони РФ, передає «Європейська правда».

Спостережний політ над Угорщиною буде здійснюватися в період з 4 по 8 березня з аеродрому Відкритого неба Кечкемет на російському літаку спостереження Ан-30Б, кажуть у Москві.

«Максимальна дальність польоту становитиме 860 кілометрів. Російський літак спостереження буде виконувати політ за узгодженим з спостережуваної стороною маршрутом, а угорські фахівці на його борту будуть контролювати порядок застосування апаратури спостереження та дотримання положень, передбачених договором», – йдеться у повідомленні.

Це четвертий спостережний політ Російської Федерації над територіями держав-учасниць договору в 2019 році, зазначили в Міноборони РФ.

«Спостережні польоти в рамках договору виконуються з метою сприяння більшій відкритості та транспарентності у військовій діяльності держав-учасників, а також зміцнення безпеки через зміцнення заходів довіри», – сказано в заяві.

Додамо, Росія відправила у КНДР як гумдопомогу судно з пшеницею.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 14:41 :47