Новини » Світ 4 березня, 2019, 6:58
«Професорів» Петрова і Боширова запросили в МДУ на наукову конференцію «Скрипальські читання»
Боширов та Петров
Боширов та Петров

Московський державний університет збирається провести до річниці отруєння Скрипалів наукову конференцію, присвячену веденню інформаційних війн. На неї запросили отруйників – агентів ГРУ Чепігу і Мішкіна, відомих під псевдонімами Петров і Боширов.

Про плани провести конференцію радіостанції «Говорит Москва» розповів член Наукової ради при Раді безпеки РФ і професор МДУ Андрій Манойло, – повідомляє Цензор.НЕТ.

На конференцію запрошують професорів, викладачів, студентів та аспірантів. Її мета – обговорення та систематизація «досвіду західних спецслужб у частині організації інформаційно-психологічної інтервенції на територію Російської Федерації».

Запрошення Боширову і Петрову відправили за допомогою кур’єрів.

«Було б дуже здорово, щоб вони взяли участь у роботі конференції. Ми відправили їм запрошення безпосередньо кур’єром на їхню адресу. Я переконаний, що до цих людей потрапляє інформація із зовнішнього світу. Просто це канал односторонній з цілої низки причин», – сказав Манойло.

«У них є фізичні адреси, у них є адреси роботи, які ними ж задекларовані. Вони ж в інтерв’ю Симоньян дали повну інформацію про те, ким вони працюють і де. Ми відправили три листи. Жодних детективних історій тут не було. Я переконаний, що інформація до них дійде», – додав професор.

Манойло зазначив, що в університеті вже планують проведення слухань і через рік. Їх постараються організувати в Солсберійському соборі.

«Тут потрібна підтримка з боку наших структур. Якщо буде можливість у соборі провести, то чому ні? Тоді це було б резонансно. Англіканська церква – це ж протестантська церква. В основі їхньої церкви лежить дуже раціональний підхід. Зокрема, і до будівель, до їхнього використання», – зазначив співробітник МДУ.

Нагадаємо, екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживає у Великій Британії, засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, і його дочка Юлія 5 березня 2018 року постраждали унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалих було отруєно нервово-паралітичною речовиною «Новачок», яку розроблено в РФ.

5 вересня 2018 року прокуратура Великої Британії назвала імена двох росіян, яких підозрюють у спробі замаху на життя Сергія та Юлії Скрипалів у Солсбері: Олександр Петров та Руслан Боширов. Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей заявила: «Підозрювані в отруєнні Скрипалів є офіцерами ГРУ Генштабу РФ». Прем’єр закликала країни-союзниці Великої Британії активізувати спільні зусилля, щоб протистояти російській розвідці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 00:18 :01