live

Прем’єра Садовому не обіцяли: Ніколаєнко натякнув на розкол у фракції Самопоміч

ZIK

Взамін за зняття своєї кандидатури на користь Анатолія Гриценка Андрію Садовому не пообіцяли посади прем’єр-міністра.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів дипломат, політик Андрій Ніколаєнко.

У відповідь на запитання ведучої про те, чи вірогідно, що Андрію Садовому обіцяли посаду прем’єр-міністра в уряді Анатолія Гриценка, пан Ніколаєнко сказав, що йому це не обіцяли, домовленості стосувалися іншого.

«Це стосувалося спільного проходу в парламент, «раціо» взяло верх над бажаннями. Він принаймні працевлаштував частину фракції, яка залишилась йому вірною, тому що велика частина фракції, вбачаючи ряд помилок, не дуже підтримує все те, що відбувається всередині партії», – зазначив Ніколаєнко.

А що стосується союзу Юлії Тимошенко й Сергія Тарути в парі президент-прем’єр, політик вважає, що це було б набагато ефективніше, ніж взаємодія діючого президента і прем’єра.

«Крім того, Тимошенко-Тарута були б ефективніші від Гриценка-Садового, але чи це відбудеться, враховуючи те, що парламент сьогодні такий, як є? Дай бог, щоб були такі результати президентських виборів, які є, а далі побачимо. Ми точно готові брати на себе відповідальність, як на центральному, так і на регіональному рівні для змін вже зараз», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, 1 березня мер Львова Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента на користь Анатолія Гриценка.

Loading...