Новини » Політика 4 березня, 2019, 14:27
Порошенко про Гладковського: Я теж хочу знати правду
ZIK
ZIK

Перед законом рівні усі. Тому важливо забезпечити умови для якісного і прозорого розслідування справи щодо розкрадань в оборонній сфері.

Про це під час виступу на раді регіонального розвитку, яку траслював телеканал ZIK, заявив Президент України Петро Порошенко.

«Наша армія — одна із кращих у Європі. В боях ми здобули славу і високу повагу. Я хочу подякувати всім воїнам, добровольцям, волонтерам і всім, хто у важкі часи зберіг Україну», — наголошує Петро Порошенко.

Крім того, Президент України звертає увагу на резонансне журналістське розслідування щодо Олега Гладковського — колишнього першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони.

«Минулого тижня оприлюднили витік інформації з правоохоронних органів щодо можливих зловживань у сфері оборонних закупівель. Суспільство має право знати правду. І я, як президент, теж хочу знати правду. Тому для цього будуть створені всі необхідні умови. Сьогодні вранці я підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони. Також його знято з посади голови міжвідомчої комісії політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю», — розповідає Петро Порошенко.

Президент України наголошує: усі рівні перед законом, незалежно від посади чи імені.

«Я не суд і моя заява — не вирок. Втім, мій обов’язок створити такі умови, коли люди віритимуть у чесність розслідувань. Кожен має переконатися, що винного не врятує ні посада, ані зв’язки або ж давні знайомства з президентом. Всі рівні перед законом!», — каже Петро Порошенко.

Президент України зазначає: вперше звертатиметься до антикорупційних органів з проханням зайнятися розслідуванням справи.

«За кілька років я жодного разу не звертався до НАБУ чи САП. Сьогодні я це зроблю вперше. Закликаю розслідувати резонансні публікації і розставити всі крапки. Якщо хтось винен — притягнути до відповідальності. Тим, хто працює на зміцнення України — надати право захистити своє ім’я. Ввечері по телефону я планую переговорити з керівництвом НАБУ. Цей орган максимально деполітизований», — запевняє Петро Порошенко.

Крім того, ТСК також займається справою щодо Олега Гладковського, звертає увагу Президент України.

«Ми робимо усе можливе для того, аби справа була під прискіпливою увагою громадськості, відповідала закону і вимогам антикорупційної політики. Ми давно планували засідання РНБО щодо реформування «Укроборонпрому» та посилення прозорості його роботи. Також ми зацікавлені у розширені парламентського, урядового і громадського контролю в оборонному секторі. Вранці я доручив секретарю РНБО підготувати це засідання на середу», — наголошує Петро Порошенко.

Він зазначає: поки армія захищає Україну, обов’язок Президента — захистити армію від корупції та політиканів.

«На момент вторгнення Путіна наша армія була босою і голою. Історія все розставить на свої місця. Проте поки що ми потребуємо правди, розслідування, яке б точно вселило довіру людей. Я закликаю усі правоохоронні органи до максимальної відкритості», — додає Петро Порошенко.

Нагадаємо, раніше Президент України розповів про важливість програмами об'єднаних територіальних громад.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 03:51 :30