Новини » Політика 4 березня, 2019, 15:27
Німецьке керівництво ігнорує політичні наслідки будівництва «Північного потоку-2», — Ейдман
ZIK
ZIK

Керівництво Німеччини намагається довести, що проект «Північний потік-2» — це лише бізнес і нічого особистого. Водночас, німецькі екологи і партія «Grüne» б’ють на сполох і виступають проти реалізації проекту, адже він, на їхній погляд, небезпечний для довкілля.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK заявив політолог і публіцист Ігор Ейдман.

«Поки що влада Німеччини робить вигляд, що реалізація проекту не змінить ставлення до України як до держави-транзитера. Керівництво намагається переконати суспільство, що все буде по-старому і просто з’являться нові можливості. Люди, які в темі, звісно, не вірять у це. Адже російській владі ніхто  не довіряє», — каже експерт.

Також Ігор Ейдман звертає увагу на те, що в німецькому парламенті усе ж є сили, які виступають проти будівництва «Північного потоку-2».

«Патрія «Grüne» виступає проти проекту. Адже він не лише антиукраїнський, а ще й антиекологічний», — зазначає експерт.

Більшість німців взагалі не цікавляться будівництвом «Північного потоку-2», каже Ігор Ейдман.

«Мені складно сказати, чи еліта Німеччини розуміє наслідки будівництва. Вони роблять вигляд, що все гаразд. Керівництво держави намагається довести, що проект — це лише бізнес і нічого особистого», — наголошує експерт.

Крім того, публіцист вважає, що через реалізацію проекту Росія зацікавлена у витісненні України з транзиту.

«Мабуть, протягом деякого часу РФ доведеться погоджуватися на умови Німеччини, тобто повністю Україну не позбавлятимуть можливості транспортувати газ. Адже це викличе скандал. Утім, в будь-якому разі, росіяни прагнутимуть до цього», — коментує експерт.

З будівництвом «Північного потоку-2» не погоджуються і екологи, підкреслює політолог.

«Екологи і партія «Grüne» б’ють на сполох і виступають проти реалізації проекту, адже він несе велику загрозу довкіллю», — запевняє експерт.

Нагадаємо, дані дослідження соціологічного інституту YouGov, проведеного на замовлення медіагрупи Redaktionsnetzwerk Deutschland, свідчать про те, що більшість жителів Німеччини підтримують будівництво газопроводу «Північний потік – 2».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 00:06 :01