Новини » Львів 4 березня, 2019, 12:30
На Стрийщині на покращення матеріальної бази опорних шкіл скеровано 3,5 млн грн

На покращення матеріально технічної бази опорних шкіл Стрийського району за останні роки з державного бюджету виділено 3 млн 500 тис. гривень.

Про зазначив  голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький під час звіту.

«У Стрийському районі загальну середню освіту здобувають 5611 школярів. З ініціативи Президента, уряду України реалізується ключова реформа освіти – Нова українська школа. Для реалізації реформи у Стрийському районі з бюджету виділено 3 млн 500 тис. грн на закупівлю дидактичних матеріалів, комп’ютерного обладнання та меблів», – зазначив Василь Зубрицький.

У межах соціальної програми голови Благодійного фонду, дружини Президента України, Марини Порошенко втілюється програма «Інклюзивна освіта – рівень національної свідомості». У 2018 році у районі розпочав свою роботу Інклюзивно-ресурсний центр. Для його відкриття проведено ремонтні роботи та закуплено обладнання на суму 550 тис. грн.

В закладах освіти зреалізовано протягом 2016-2018 років 95 проектів (в тому числі 40 мікропроекти). Це в школах сіл Ланівка, Великі Дідушичі, Завадів, Нижня Лукавиця, Лисовичі, Угерсько, Лисятичі, Дуліби, Верчани, Станків, Подорожне, Олексичі, Нижня Стинава, Любинці.

За підсумками зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році дві школи Стрийського району увійшли в двадцятку найкращих шкіл області. Це Дулібський навчально-виховний комплекс та Миртюківський навчально-виховний комплекс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 20:46 :12