Новини » Спорт 4 березня, 2019, 1:30
Марина Бех-Романчук – третя у стрибках в довжину на Євро-2019 з легкої атлетики
Українка Марина Бех-Романчук здобула бронзову нагороду Євро-2019 з легкої атлетики у стрибках в довжину / uaf.org.ua

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні в шотландському Глазго (Велика Британія) завершився жіночий фінал в секторі для стрибків у довжину.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України, бронзовим призером у цьому виді змагань континентальної першості стала українка Марина Бех-Романчук.

Почавши змагання з двох заступів, Марина у четвертій спробі показала результат 6,84 м, який вивів її на третю сходинку.

А перемогла, повторивши найкращий результат сезону у світі (6,99 м), сербка Івана Шпановіч. Білоруска Настасія Мірончик-Іванова з особистим рекордом (6,93 м) посіла друге місце.