Новини » Економіка 4 березня, 2019, 13:43
Кабмін втретє зірвав терміни подачі до Ради законопроекту «Про обіг земель»
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Кабінет міністрів України мав подати до 1 березня до Верховної Ради проект закону «Про обіг земель с/г призначення», але уряд Гройсмана уже втретє бойкотує цю вимогу прийнятого раніше закону.

Про це повідомив представник громадської Коаліції за скасування мораторію Дмитро Ливч, передає «Економічна правда».

Так, нагадує він, продовжуючи мораторій на купівлю-продаж сільгоспземель у 2015 та 2016 роках, Верховна Рада також законодавчо зобов’язувала КМУ «розробити і внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про обіг земель сільськогосподарського призначення». Спочатку – до 1 березня 2016 року, потім – до 1 липня 2017 року.

«Як і в попередні роки, Кабмін законопроекту не вніс та не повідомив про причини систематичного порушення законодавчих вимог. Як і про те, хто в уряді персонально несе відповідальність за бойкот земельної реформи, а відтак – за недоотримані Україною мільярдні інвестиції в агросектор», – зазначає Ливч.

Згідно з інформацією із Меморандуму про співпрацю України та МВФ, Кабінет Міністрів вже давно підготував відповідний проект закону, але не подає його до парламенту.

Під час засідання уряду 13 лютого, Кабмін публічно інформував про свій намір подати до парламенту згаданий законопроект вчасно, і навіть затвердив План організації з підготовки документу. Згідно із цим планом, документ мали підготувати профільні відомства – Мінагрополітики, Мінекономрозвитку, Мінфін, Держгеокадастр та Мін’юст до 15 лютого.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 13:32 :37