Новини » Політика 4 березня, 2019, 20:30
Індексація і монетизація: опозиції Ради розповіли, як вона посприяла «купівлі виборців»
ZIK
ZIK

Рішення про індексацію пенсій оприлюднювалося урядом, ще коли він презентував свою програму. А це говорить про те, що пенсію підняли не під вибори.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив депутат Київської обласної ради фракція «Солідарність» Олександр Горган.

У відповідь на запитання ведучої про те, чи пов'язана індексація пенсій і доплати, які будуть у березні, з черговими виборами президента, пан Горган сказав, що між цими подіями немає жодного зв'язку.

«Зараз прийнято плодити міфи, начебто ці соціальні допомоги здійснюються під вибори і особливо це стосувалося монетизації субсидій. Начебто людям починають роздавати кошти перед виборами, забуваючи про те, що це рішення було проголосоване усіма депутатськими фракціями 7 червня 2018 року», – зазначив політик.

За його словами, всі фракції парламенту проголосували зміни до закону про житлово-комунальні послуги, за якими встановили обов'язок, починаючи з 2019 року, виплачувати субсидії у грошовій формі. Однак зараз деякі партії, поширюючи інформацію про те, що це передвиборчі виплати, маніпулюють громадською думкою.

«Вони забувають, що ці рішення щодо пенсій, порядок індексацій і порядок збільшення інструментів соціального захисту, оприлюднювалося урядом, ще коли він презентував свою програму при призначенні. А зараз вони говорять про те, що це навмисно під вибори», – прокоментував Горган.

Як зазначалося, раніше Президент Петро Порошенко заявляв, що монетизація субсидій та індексація пенсій є початком ефективних кроків у боротьбі з бідністю в Україні.

Читайте більше новини про: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 22:08 :49