Новини » Політика 4 березня, 2019, 20:58
Депутат побачив зв’язок між скандалом в «оборонці» та рішенням КС про незаконне збагачення
ZIK
ZIK

Ситуація в «Укроборонпромі» – це цілеспрямоване торпедування глави держави, щоби позбавити його головних аргументів у частині досягнень і розвитку українського війська.

На цьому наголосив народний депутат України Олександр Горган у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат зауважив, що викриття оборудок в «Укроборонпромі» та рішення Конституційного Суду про скасування норми Кримінального кодексу щодо незаконного збагачення дивним чином збіглися в часі зі стрімким зростанням рейтингу чинного Президента вже напередодні виборів.

«Зараз настав період фінішної прямої, коли громадяни розуміють, що потрібно визначатися зі своїм вибором. Аж раптом почали вибухати різні скандали, до того ж помітно, що вони є абсолютно зманіпульованими.

Адже п’ять активно розслідуваних справ, які вели НАБУ та прокуратура, і всі матеріали кримінальних проваджень просто були оприлюднені, порушуючи всю таємницю слідства», – наголосив Олександр Горган.

Політик упевнений, що нічого нового в межах резонансного журналістського розслідування сказано не було. Утім додав, що для Президента це все одно дуже чутливе питання, оскільки армія – це його дітище.

«Якщо згадати, в якому стані армія була в 2014 році, і подивитися на збройні сили вже сьогодні, то можна тільки уявити, скільки зусиль громадськості, волонтерів і самого Президента було докладено для таких результатів.

Тому зрозуміло, що це – цілеспрямоване торпедування глави держави, щоби позбавити його головних аргументів у частині досягнень і розвитку українського війська», – підкреслив Олександр Горган.

Нагадаємо, 4 березня Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони.

Президент України заявив, що вперше звертатиметься до антикорупційних органів з проханням зайнятися розслідуванням справи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 03:57 :43