Новини » Політика 3 березня, 2019, 23:14
Янукович боявся і ненавидів Путіна, – Горбулін
Янукович та Путін
Янукович та Путін

Український політик та перший секретар РНБО Володимир Горбулін розповів у своій книзі «Мій шлях у задзеркаллі» цікаві факти про екс-президента України Віктора Януковича.

Уривок з книги Горбуліна наводить Liga.net.

«Мені здається, господар Банкової (Янукович) усіма фібрами душі ненавидів господаря Кремля. Я переконаний, що Янукович боявся Путіна … Але в силу особливостей психіки Янукович покірно терпів цю нав’язану дружбу… Він постійно поступався Путіну, будучи залежним від позиції Кремля, але й усвідомлюючи, що потрібен Кремлю для реалізації далекосяжних амбіцій.

Крім того, небезпечний, підступний, проте говорячий з ним на одній мові завжди здавався Януковичу ближче, ніж істеблішмент Заходу», – пише Горбулін.

Автор також нагадав про зустріч Путіна з Януковичем у Сочі, коли останній ще був президентом України. «Страх втратити владу породив спробу їхати до Путіна з чолобитною. За цим ховалася справжня драма Януковича і всієї України, яку він тягнув в старанно вириту путінською лопатою яму. Ніхто точно не знає, про що говорили Путін і Янукович в Сочі. Але це і неважливо.

У Сочі їхав ще президент суверенної держави, а повернувся – слуга Кремля», – розповів Горбулін.

Читайте також: Луценко: Майдан штурмували за особистим наказом Януковича після розмови з Путіним

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 23:47 :31