У Києві «замінували» парк «Перемога»

У Києві перехожий виявив підозрілу сумку в парку «Перемога». У сумці знаходилося невідомий пристрій, обмотаний скотчем і з миготливою лампочкою. На місце події виїжджала вибухотехнічна служба.

Сумку з підозрілим пристроєм перехожий виявив в суботу, 2 березня, близько 21:20 і відразу ж подзвонив на лінію екстрених служб.

Про це Інформатор дізнався, побувавши на місці події.

За словами чоловіка, який повідомив про знахідку, він прогулювався по парку «Перемога» і зауважив сумку для ноутбуків, що лежить на траві,. Вона була відкрита, а всередині лежав підозрілий пристрій перемотати скотчем і з періодично миготливою лампочкою. Очевидець відразу ж подзвонив на лінію екстрених служб. На місце прибув екіпаж патрульної поліції, а потім і вибухотехнічна служба. Правоохоронці оточили місце, де знаходився підозрілий предмет і перекрили частину вулиці Генерала Жмаченка.

Після візуального огляду сумки, її вдалося відкрити за допомогою спецінструменту. Виявилося, що всередині знаходився саморобний зарядний пристрій, який не представляв будь-якої загрози. Правоохоронці зняли оточення з частини парку та вулиці Жмаченка близько 22:40.Loading...