У Кремлі назріває розкол через Донбасу, – міністр з питань окупованих територій

Міністр з питань окупованих територій України Вадим Черниш,

У Кремлі назріває серйозний конфлікт в середовищі вищого керівництва Російської Федерації. Справа в тому, що різні угруповання в російської влади не можуть поділити між собою контроль над грошовими потоками на окупованому Донбасі.

Про це в п’ятницю, 1 березня, розповів міністр з питань окупованих територій України Вадим Черниш, – повідомляє hvylya.

Глава українського міністерства зазначив, що з російської сторони агресію на Донбасі очолюють кілька силових структур одночасно. Зокрема, це Федеральна служба безпеки РФ (ФСБ) і ГРУ Генштабу Збройних сил РФ. Між цими структурами часто виникають конфлікти.

Крім того, кураторство над окупованими територіями в соціально-економічній сфері забезпечує комісія уряду РФ з питань гуманітарної допомоги, керівником якої є Сергій Назаров. А помічник Володимира Путіна Владислав Сурков займається ідеологічним і політичним забезпеченням агресії.

Всі зазначені угруповання, як зазначає український міністр, впливають на ситуацію на Донбасі через своїх ставлеників. Між цими ставлениками постійно виникають конфлікти, які перетікають з ОРДЛО до владних кабінетів Кремля.

Головною причиною конфліктів є розподіл доходів від розграбування Донбасу. Ці конфлікти призвели до того, що серед вищих чиновників РФ спостерігаються серйозну напругу і взаємна неприязнь, з чим глава Кремля Володимир Путін не може нічого вдіяти.

Читайте також: В Росії зробили тривожну заяву по війні з Україною

Loading...