Новини » Суспільство 3 березня, 2019, 6:46
ЦВК витратить більше 160 млн грн на друк виборчих бюлетенів

ЦВК 22 лютого оприлюднила інформацію про намір укласти договір з держпідприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» на виготовлення виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду президента загальною вартістю 166,36 млн грн.

Про свідчать дані ProZorro, – повідомляє Українська правда.

Центральна виборча комісія обрала «Поліграфічний комбінат «Україна» шляхом переговорної процедури, посилаючись на закон «Про вибори Президента України», яким передбачається, що виборчі бюлетені є документами суворої звітності, які містять ступені захисту.

Зазначається, що «Поліграфічний комбінат «Україна» – єдине підприємство, що володіє матеріально-технічною базою та виробничими потужностями, необхідними для виготовлення виборчих бюлетенів, і може виготовити виборчі бюлетені у необхідній кількості та в строки, встановлені законом.

Відповідно до вимог закону України «Про вибори Президента України», ЦВК повинна забезпечити виготовлення виборчих бюлетенів протягом 16 календарних днів.

У системі ProZorro йдеться, що ЦВК має намір замовити послуги з виготовлення та пакування 60 млн 359 тисяч 600 виборчих бюлетенів.

Нагадаємо:

Раніше у Державному реєстрі виборців заявили, що кількість людей, які будуть внесені у списки виборців на виборах президента 31 березня 2019 року, не дуже відрізнятиметься від кількості виборців у списках позачергових виборів президента навесні 2014 року.

Президентські вибори відбудуться 31 березня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 07:40 :58