Новини » Політика 3 березня, 2019, 13:50
Російські спецслужби готують провокаторів для зриву виборів в Україні, – ІС
Вибори в Україні. Фото: ZIK
Вибори в Україні. Фото: ZIK

Російські спецслужби планують задіяти агентуру так званого «МГБ ЛНР» для інспірації позаштатних ситуацій на виборчих дільницях під час виборів Президента України.

Про це заявили екс-співробітник Головного управління розвідки України капітан першого рангу Юрій Сміщук та екс-співробітник Управління спеціальних операцій ГШ ЗСУ полковник В’ячеслав Протопопов, повідомляє «Інформаційний спротив».

«За наявною інформацією, російські куратори і «квазіспецслужба» терористів «ЛНР» ведуть підготовку групи провокаторів з числа громадян України, які тимчасово проживають на непідконтрольній території і входять в агентурний апарат МГБ ЛНР». Їх завданням буде штучне створення провокаційних ситуацій на виборчих дільницях, які будуть висвітлюватися в ЗМІ та формувати враження нібито фальсифікації, непрозорості виборів, їх незаконність і нібито порушень прав переселенців», – сказав Сміщук.

При цьому, за його словами, обов’язково всі перераховані вище факти і порушення мають фіксуватися представниками ЗМІ, бути численними і охоплювати більшість регіонів України.

У свою чергу, полковник Протопопов додав, що основна увага буде приділятися прикордонним з окупованими територіями регіонам, центральній частині України та місту Києву.

Експерт зазначив, що серед можливих варіантів для провокаторів розглядається «відмова надання права голосу за довідками переселенців».

«З кандидатами-провокаторами зараз проводять заняття російські фахівці у сфері виборчого права і представники виборчих комісій, які проводять «консультації» з приводу можливості виявлення порушень під час виборів, їх «правильного» трактування та «подання» перед пресою», – повідомив полковник Протопопов.

Він уточнив, що зафіксовані факти порушень» планується в режимі онлайн висвітлювати в російських і західних ЗМІ, а також на території терористичних угруповань «ЛНР» і «ДНР».

Як відомо, вибори Президента України відбудуться 31 березня.

Читайте більше новин: про кандидатів та вибори Президента 2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 15:49 :46